Curriculum vitae a kontakt

Meno    MUDr. Jana Kelová, CSc.

Narodená 21. 03 . 1955, Piešťany, Slovensko

Stav vydatá, 2 deti, 3 vnuci - Alexander, Šimon, Liam

Národnosť  slovenská 

Bývam - Španielsko, Mallorca.

 

 


 

Vzdelanie: 1979 - 1988 - MUDr. na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského, Bratislava
1983, 1989 - atestácie 1. a 2. stupňa z neurológie
1986 CSc. – kanditátska práca na tému: Niektoré rizikové faktory vzniku mozgového infarktu
 
 
Prax: 1979–1988 Práca na Neurologickej klinike Fakultnej nemocnice, Mickiewiczova 13, Bratislava: atestácia l. stupňa z neurológie a obhájila kandidátsku prácu o tukoch a TABP.
1988 - 1994 Práca na Neurologickej klinike, Nemocnica Ružinov, Bratislava pod vedením MUDr. Orolina: atestácia II.stupňa z neurológie, práca na jednotke intenzívnej starostlivosti, ordinárka cerebrovaskulárnej ambulancie, ultrasonografické vyšetrenia mozgových ciev, neurologické konzíliá, klinické štúdie, prednášky, články
1994 - 2006 Miditech s.r.o.
2006 – 2007 Práca na 1. Neštátnom neurologickom oddelení Neuron Plus s.r.o. Antolská ul., Nemocnica Bratislava – Petržalka, MUDr.Garay
2007 - 2015 Privátna ambulancia so zameraním na neliekové postupy, neurologická naturopatická ambulancia, oficiálne zrušená január 2015

 Od r.  2015  - nezávislé konzultácie, vzdelávanie seba a všetkých ľudí dobrej vôle, podpora Nadácie dr.Matthiasa Ratha. Som  obyvateľom Zeme, teraz bytom v Španielsku a občas na Slovensku. 

                  

Jazyky anglický a slovenský - plynule
francúzsky, ruský , španielsky a nemecký – možná komunikácia s malým obmedzením

 
Koníčky: Literatúra, výtvarné umenie, lyžovanie - už minulosť, plávanie, golf, taichi, kamene, eco-záhrada.

Vždy skúšam rozpoznať, čo je možné zmeniť v nepriaznivom zdravotnom stave a všetky svoje schopnosti používam na to, aby sa to podarilo. Konzultácie - akékoľvek- si  treba dohodnúť vopred e-mailom: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Na Slovensku sa už nachádzam iba veľmi zriedkavo.

Z bývalého e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mi Vaše otázky sú preposlané.

E-shop vitamínov Dr. Ratha je v SR na  www.benevita.sk, v ČR na www.benevitashop.cz.  Otázky možno riešiť e-mailom na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Zásielky sú posielané špedičnou firmou DPD 2x týždenne, v utorok a štvrtok, dodanie do 24 hodín v SR.