Voda - prima materia

emoto water

Masaru  Emoto odišiel z tohto sveta 17.10.2014

Life is LOVE which is a gift from God and parents, and DEATH is gratitude for going to a new dimension”. So now he is in another dimension and continues to look over us warmly with love and gratitude."

Voda je odrazom duše. Náš život začíname vo vode maternice, naše telo má 60% vody, voda vie levitovať (artézske studne), zem nám dáva liečivé pramene. Sneh padá na našu Zem milióny rokov a každá snehová vločka je jedinečná v štruktúre tvaru. Mikroskopický obrázok minerálnych kryštálov vody z kúpeľov Bad Blumau je fascinujúci :voda prameňa Vulkania pripomína pávie perá.

Dr. Masaru Emoto (Japonsko, nar.1943) na fotografiách zmrznutých vodných kryštálikov ukázal, ako city a myšlienky dokážu modifikovať základnú štruktúru vody. Voda má pamäť a vie čítať, vie posudzovať charakter fotografií: pekné sú obrázky kryštálov pri slove „ďakujem“ alebo pri skákajúcich delfínoch. Voda počuje muziku – kryštály vody , ktorá počúvala Ave Maria alebo Vivaldiho štyri ročné obdobia, sú nádherné. Od r. 2004 sú experimenty dostupné aj v Európe- v Lichtensteinsku, Hado Life Europe Laboratory.
Masaru Emoto  v r. 1997 pri priehrade Fujiwara a s pomocou Dr. Nobuo Shiyoa pri jazere Biwa (Biwako) v Japonsku  v 1999 pomohli ukázať, ako sila energie lásky môže pomôcť vyčisteniu vôd. Ospravedlnenie vode za znečistenie, vyslanie čistej energie lásky, vďaky a úcty možno meditačne robiť kdekoľvek na Zemi, aj doma, alebo v regióne Moravy s dr. Nývltom  pri Mušovských jazerách.

Dr. Samuel Hahnemann (1755-1843), zakladateľ homeopatie v západnej civilizácii, predpokladal informáciu vo vode, hoci tradičná substancia v liekovej predstave už nie je prítomná. Dr.Luc Montagnier (Francia, nar.1932), nositeľ Nobelovej ceny za fyziológiu v r. 2008, uvádza, že elektromagnetické vlny originálnej látky, napr. DNA baktérie, zostávajú vo vode a majú významné biologické účinky. Je treba akceptovať  „vedecky“ nepochopiteľné účinky Granderovej vody, pretože z praktického hladiska sú neodškriepitelné.

Naša vnútorná sila, aj sila prírody, aj sila vody,  pramení z harmónie.